Policja rozbiła gang, który czerpał korzyści z cudzego nierządu. Zatrzymano trzy osoby, podejrzane o udział w zorganizowanej grupie przestępczej.
Z zebranego materiału dowodowego wynika, że członkowie gangu prowadzili swoją w ciągu kilku lat w Warszawie. Miesięczny dochód grupy mógł wynieść około 90 tysięcy złotych. Szacuje się, że gang zwerbował kilkadziesiąt kobiet, między innymi za pośrednictwem portali internetowych.
Funkcjonariusze rzeszowskiego Centralnego Biura Śledczego Policji przy wsparciu funkcjonariuszy z Zarządu CBŚP w Warszawie, zatrzymali trzy osoby. W wyniku przeszukań policjanci zabezpieczyli blisko 40 tysięcy złotych, kilkadziesiąt telefonów komórkowych, pałkę teleskopową oraz luksusowe zegarki.
Dwie kobiety i mężczyznę w wieku 36-60 lat doprowadzono do prokuratury, gdzie przedstawiono im zarzuty dotyczące przestępstw związanych z wolnością seksualną i obyczajnością oraz kierowania i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.
Na poczet przyszłych kar zabezpieczono mienie należące do podejrzanych warte blisko milion złotych.
Funkcjonariusze rzeszowskiego Centralnego Biura Śledczego Policji przy wsparciu funkcjonariuszy z Zarządu CBŚP w Warszawie, zatrzymali trzy osoby. W wyniku przeszukań policjanci zabezpieczyli blisko 40 tysięcy złotych, kilkadziesiąt telefonów komórkowych, pałkę teleskopową oraz luksusowe zegarki.
Dwie kobiety i mężczyznę w wieku 36-60 lat doprowadzono do prokuratury, gdzie przedstawiono im zarzuty dotyczące przestępstw związanych z wolnością seksualną i obyczajnością oraz kierowania i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.
Na poczet przyszłych kar zabezpieczono mienie należące do podejrzanych warte blisko milion złotych.

Radio Szczecin