W Hamburgu zatrzymano dwóch nastolatków, którzy w jednej z tamtejszych szkół grozili nauczycielce pistoletem, a potem uciekli.
Na miejsce przybyły siły specjalne i przeszukały budynek. Wcześniej służby ratownicze przewiozły uczniów do pobliskich koszar wojskowych. Podejrzani uciekli w nieznanym kierunku. Zatrzymano ich po kilku godzinach w odległości około pięciu kilometrów.
12- i 13-letni chłopcy mieli przy sobie, jak to określiła policja, "coś, co przypominało zabawkową broń".
Dzielnica Blankensee, w której doszło do incydentu, uchodzi za dość zamożną. W tamtejszej szkole uczy się około 1200 uczniów. Pracuje tam ponad stu nauczycieli.
12- i 13-letni chłopcy mieli przy sobie, jak to określiła policja, "coś, co przypominało zabawkową broń".
Dzielnica Blankensee, w której doszło do incydentu, uchodzi za dość zamożną. W tamtejszej szkole uczy się około 1200 uczniów. Pracuje tam ponad stu nauczycieli.

Radio Szczecin