Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz

źródło: prezydent.pl
źródło: prezydent.pl
Prezydent Andrzej Duda wręczył powołania na marszałków seniorów Sejmu - Markowi Sawickiemu i Senatu - Michałowi Seweryńskiemu.
Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim. Prezydent Andrzej Duda powiedział, że sytuacja w Polsce wymaga spokojnej współpracy na scenie politycznej. Dodał, że jest pewny, iż nowy parlament rozpocznie obrady w sposób godny, zgodnie z oczekiwaniami rodaków.

W uroczystości uczestniczyli m.in. premier Mateusz Morawiecki, wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysława Kosiniaka- Kamysza.
Prezydent Andrzej Duda powiedział, że sytuacja w Polsce wymaga spokojnej współpracy na scenie politycznej. Prezydent dodał, że jest pewny, iż nowy parlament rozpocznie obrady w sposób godny, zgodnie z oczekiwaniami rodaków.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty