Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o dokonanie dwóch napadów na banki, do jakich doszło w ostatnim czasie w województwie lubelskim.
Jak na razie funkcjonariusze - ze względu na dobro sprawy - nie ujawniają tożsamości podejrzanej. Do jej zatrzymania doszło w sobotę rano. Napadów dokonano w tym i w ubiegłym miesiącu.
- Do tych zdarzeń doszło wczoraj w Puławach oraz 25 października w Kurowie, kobieta była zamaskowana i posługiwała się nożem. W tej chwili trwają czynności procesowe z jej udziałem. Przypominam, że za napad z użyciem niebezpiecznego narzędzie grozi do 20 lat pozbawienia wolności - mówił rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, nadkomisarz Andrzej Fijołek.
Policjanci będą między innymi przeszukiwać mieszkanie podejrzanej, a także ustalać czy działała sama.
- Do tych zdarzeń doszło wczoraj w Puławach oraz 25 października w Kurowie, kobieta była zamaskowana i posługiwała się nożem. W tej chwili trwają czynności procesowe z jej udziałem. Przypominam, że za napad z użyciem niebezpiecznego narzędzie grozi do 20 lat pozbawienia wolności - mówił rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, nadkomisarz Andrzej Fijołek.
Policjanci będą między innymi przeszukiwać mieszkanie podejrzanej, a także ustalać czy działała sama.
- Do tych zdarzeń doszło wczoraj w Puławach oraz 25 października w Kurowie, kobieta była zamaskowana i posługiwała się nożem. W tej chwili trwają czynności procesowe z jej udziałem. Przypominam, że za napad z użyciem niebezpiecznego narzędzie grozi do 20 lat pozbawienia wolności - mówił rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, nadkomisarz Andrzej Fijołek.

Radio Szczecin
