Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstą mgłą na północy kraju. IMGW wydał też ostrzeżenia przed oblodzeniem i opadami śniegu dla części rejonów podgórskich.
Gęsta mgła może występować w pasie od Łeby i Koszalina po północną Wielkopolskę. Miejscami widzialność może być ograniczona do 100 metrów.
Ostrzeżenia przed śnieżycami obowiązują natomiast w okolicach Karkonoszy, w Kotlinie Kłodzkiej oraz w Tatrach. IMGW ostrzega też przed oblodzeniami w powiecie żywieckim, nowotarskim i tatrzańskim.
Ostrzeżenia przed śnieżycami obowiązują natomiast w okolicach Karkonoszy, w Kotlinie Kłodzkiej oraz w Tatrach. IMGW ostrzega też przed oblodzeniami w powiecie żywieckim, nowotarskim i tatrzańskim.

Radio Szczecin