Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Przyszły tydzień przyniesie obniżenie cen paliw na polskich stacjach. To dzięki umocnieniu się złotego względem dolara. Na koniec ubiegłego tygodnia za amerykańską walutę płacono średnio 4,02 złotych.
W ostatnich dniach wystąpił również spadek cen ropy na światowych giełdach. W piątek baryłka "czarnego złota" była wyceniana w Londynie za nieco ponad 80 dolarów.

Analityk portalu e-petrol Jakub Bogucki mówi, że spadki cen na stacjach będą dotyczyć wszystkich rodzajów paliw. Za benzynę 95 kierowcy będą płacić średnio 6,39-6,51 złotych, za diesla 6,65-6,76, a za autogaz 3,04-3,10 złotych.

Obecnie benzyna 95 i olej napędowy są najtańsze na stacjach w województwie wielkopolskim.

Benzyna jest najdroższa w województwie zachodniopomorskim, a diesel w województwie podlaskim. Jeśli chodzi o LPG, to najwięcej płacą za niego kierowcy w województwie dolnośląskim, a najmniej w województwie śląskim.
Analityk portalu e-petrol Jakub Bogucki mówi, że spadki cen na stacjach będą dotyczyć wszystkich rodzajów paliw. Za benzynę 95 kierowcy będą płacić średnio 6,39-6,51 złotych, za diesla 6,65-6,76, a za autogaz 3,04-3,10 złotych.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty