Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Będą 20-procentowe podwyżki dla wszystkich pracowników Ministerstwa Obrony Narodowej.
Poinformował o tym szef MON, wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak mówił, chodzi zarówno o żołnierzy, jak pracowników cywilnych. - Bardzo dobra informacja dla wszystkich służących w Wojsku Polskim - dla żołnierzy, dla pracowników cywilnych. Podziękowanie za waszą służbę, te 20 procent podwyżki, które od razu możemy zaproponować od nowego roku jest to dla nas wielkie zobowiązanie - powiedział wicepremier.

Kadry szkół wojskowych mają od nowego roku otrzymać podwyżkę wynoszącą trzydzieści procent.
Jak mówił szef MON, wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz, chodzi zarówno o żołnierzy, jak pracowników cywilnych.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty