Będą 20-procentowe podwyżki dla wszystkich pracowników Ministerstwa Obrony Narodowej.
Poinformował o tym szef MON, wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak mówił, chodzi zarówno o żołnierzy, jak pracowników cywilnych. - Bardzo dobra informacja dla wszystkich służących w Wojsku Polskim - dla żołnierzy, dla pracowników cywilnych. Podziękowanie za waszą służbę, te 20 procent podwyżki, które od razu możemy zaproponować od nowego roku jest to dla nas wielkie zobowiązanie - powiedział wicepremier.
Kadry szkół wojskowych mają od nowego roku otrzymać podwyżkę wynoszącą trzydzieści procent.
Kadry szkół wojskowych mają od nowego roku otrzymać podwyżkę wynoszącą trzydzieści procent.

Radio Szczecin