Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

źródło: https://cbsp.policja.pl
źródło: https://cbsp.policja.pl
źródło: https://cbsp.policja.pl
źródło: https://cbsp.policja.pl
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zlikwidowali laboratorium amfetaminy w powiecie oleśnickim na Dolnym Śląsku.
Zatrzymano cztery podejrzane osoby, w tym tak zwanego chemika zajmującego się wytwarzaniem narkotyków syntetycznych.

Produkcja narkotyków prowadzona była w wynajętym warsztacie samochodowym od kwietnia. Miejsce było objęte nowoczesnym monitoringiem, aby uniemożliwić zaskoczenie przestępców.

Policjanci na miejscu przejęli 5,5 litra płynnej amfetaminy, 5 kilogramów marihuany, substancje chemiczne i sprzęt do produkcji narkotyków. Eksperci szacują, że podczas jednego cyklu przestępcy mogli wyprodukować 6 litrów amfetaminy.

W Prokuraturze Rejonowej w Oleśnicy zatrzymanym czterem osobom przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i produkcji środków psychotropowych w znacznych ilościach. Wobec wszystkich sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu.
Relacja Mariusza Pieśniewskiego [IAR]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty