Sprzedaż paliw w Iranie została zakłócona przez atak cybernetyczny. Nie działa wiele stacji benzynowych.
Informacje o ataku potwierdził minister do spraw ropy naftowej Dżawad Owdżi, według którego zakłócona została praca około 70 procent stacji. Irańska telewizja twierdzi, że ataku dokonała grupa hakerów, oskarżana przez władze o związki z Izraelem. Oświadczyła ona, że atak jest odpowiedzią na agresywne działania Iranu.
Agencja rządowa odpowiedzialna za cyberbezpieczeństwo oświadczyła, że bada wszystkie możliwe przyczyny zakłócenia pracy stacji benzynowych.
Agencja rządowa odpowiedzialna za cyberbezpieczeństwo oświadczyła, że bada wszystkie możliwe przyczyny zakłócenia pracy stacji benzynowych.

Radio Szczecin