Sytuacji epidemicznej związanej z COVID-19 dotyczyła dzisiejsza narada w ministerstwie zdrowia.
Resort informuje, że minister Izabela Leszczyna rozmawiała z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym, Narodowym Funduszem Zdrowia, konsultantami krajowymi oraz dyrektorami departamentów w ministerstwie zdrowia. Omówiono sprawy dostępności szczepionek i leków oraz sytuację międzynarodową.

Radio Szczecin