Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
W Sylwestra na polskich drogach zginęło sześć osób - informuje komisarz Robert Opas z Komendy Głównej Policji. Wciąż są zatrzymywani nietrzeźwi kierowcy.
- 179 osób nietrzeźwych 31 grudnia i 144 osoby 30 grudnia - wylicza Opas.

Komisarz Robert Opas apeluje, aby w razie wątpliwości, sprawdzić swoją trzeźwość na komisariacie policji.

- Spacer na pewno nam pomoże. Przejść się na komisariat. Zdarzało się, że kierowcy przyjeżdżali sprawdzić swoją trzeźwość i już nie wyjeżdżali od nas samochodem, bo przyjeżdżali nietrzeźwi - dodaje Opas.

Robert Opas zalecił również, aby podczas powrotów do domu zwracać szczególną uwagę na stan nawierzchni - w naszym regionie jest mokro, ale bez oblodzeń.
W Sylwestra na polskich drogach zginęło sześć osób - informuje komisarz Robert Opas z Komendy Głównej Policji. Wciąż są zatrzymywani nietrzeźwi kierowcy.
Komisarz Robert Opas apeluje, aby w razie wątpliwości sprawdzić swoją trzeźwość na komisariacie policji.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty