Z rosyjskiej niewoli wróciło ponad dwustu naszych żołnierzy i cywilów - poinformował prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.
Dodał, że to między innymi żołnierze Sił Zbrojnych, Gwardii Narodowej, Marynarki Wojennej i Straży Granicznej. Część z nich broniła Mariupola i Azowstalu.
"Dziękujemy wszystkim, którzy pomimo wszelkich trudności sprowadzają naszych ludzi do domu! Dziękujemy naszym obrońcom! Zrobimy wszystko, aby wszyscy nasi ludzie, którzy obecnie znajdują się w niewoli rosyjskiej, wrócili do domu" - napisał w mediach społecznościowych ukraiński przywódca.
"Dziękujemy wszystkim, którzy pomimo wszelkich trudności sprowadzają naszych ludzi do domu! Dziękujemy naszym obrońcom! Zrobimy wszystko, aby wszyscy nasi ludzie, którzy obecnie znajdują się w niewoli rosyjskiej, wrócili do domu" - napisał w mediach społecznościowych ukraiński przywódca.

Radio Szczecin