Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin/Archiwum]
Nie zabraknie węgla w składach - zapewnia Polska Grupa Górnicza. W najbliższych dniach zapowiadany jest atak zimy i spadek temperatury.
W około 200 składach sieci Kwalifikowanych Dostawców Węgla PGG w całej Polsce zgromadzono zapas 70 tysięcy ton węgla. Opał jest dostępny i można go kupić w sklepie internetowym. Zapasy węgla opałowego w składach są uzupełniane na bieżąco.

W składach oferowany jest tylko węgiel z polskich kopalń, bez domieszek węgla obcego pochodzenia. Każda partia jest sprawdzana pod kątem jakości.

Węgiel można nabyć samodzielnie z domu w e-sklepie PGG S.A. Jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, to personel składu udzieli pomocy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty