Administracja rosyjskiego miasta Biełgorod rozważa ewakuację miasta.
Ma to związek z kilkudniowym ostrzałem prowadzonym przez ukraińskie wojska. Tydzień temu w centrum Biełgorodu uderzyły rakiety. Zniszczonych zostało kilkadziesiąt budynków. Zginęły 24 osoby, a ponad 100 trafiło do szpitali.

Radio Szczecin
