Drogowcy ostrzegają kierowców przed trudnymi warunkami.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o oblodzeniu dla północno-wschodniej części kraju oraz pasa od województwa lubuskiego i północy dolnośląskiego przez centrum do województwa lubelskiego i północy podkarpackiego.
Bardzo ślisko i niebezpiecznie jest w środkowej części Warmii i Mazur - mówi dyżurny zarządu dróg wojewódzkich w Olsztynie, Daniel Węgrodzki.
Bardzo ślisko i niebezpiecznie jest w środkowej części Warmii i Mazur - mówi dyżurny zarządu dróg wojewódzkich w Olsztynie, Daniel Węgrodzki.

Radio Szczecin