Zebrała się sejmowa komisja śledcza do spraw wyborów korespondencyjnych z 2020 roku: dziś przesłucha dwóch kolejnych świadków.
Zeznania składa były poseł Michał Wypij oraz były wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń.
Dotychczas zeznania na temat okoliczności organizowania wyborów kopertowych z 2020 roku złożył były wicepremier i szef Porozumienia Jarosław Gowin, a także prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów profesor Robert Flisiak.
Dotychczas zeznania na temat okoliczności organizowania wyborów kopertowych z 2020 roku złożył były wicepremier i szef Porozumienia Jarosław Gowin, a także prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów profesor Robert Flisiak.

Radio Szczecin