Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Dwoje dzieci zaginionych w Nysie zostało odnalezionych w niemieckim Görlitz. Zaginięcie rodzeństwa, 14-latka i 10-latki, zgłoszono wczoraj.
Rzecznik opolskiej policji podkomisarz Dariusz Świątczak powiedział, że dzieci zniknęły wczoraj po zakończeniu lekcji w szkole. W akcję poszukiwawczą włączyli się nie tylko funkcjonariusze z województwa opolskiego, ale też dolnośląskiego. Akcję koordynowali policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Opola.

Uzyskano informacje, że dzieci pojechały pociągiem do Opola, a potem do Wrocławia. Wszystko wskazywało, że poszukiwani kierują się do Zgorzelca i mogą wyjechać za granicę. Zgorzelecka policja przekazała niemieckiej policji informacje o zaginionych i ich wizerunek.

Dziś niemieccy funkcjonariusze zatrzymali poszukiwane rodzeństwo. Niemieccy policjanci przekazali poszukiwanych polskim służbom i dzieci są już pod opieką rodziców.
Rzecznik opolskiej policji podkomisarz Dariusz Świątczak powiedział, że dzieci zniknęły wczoraj po zakończeniu lekcji w szkole.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty