13 lutego odbędzie się posiedzenie rządu pod przewodnictwem prezydenta, czyli Rada Gabinetowa.
Andrzej Duda zwołał ją, ponieważ chce porozmawiać z premierem i ministrami między innymi o budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego, budowie elektrowni atomowej i modernizacji polskiej armii.

Radio Szczecin