Żandarmeria Wojskowa zatrzymała dwie osoby, w tym żołnierza z Ustki, w związku z posiadaniem narkotyków. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura z Gdyni.
W końcu stycznia postępowanie objęto sześć osób, w tym dwóch żołnierzy z Centralnego Poligonu Sił Powietrznych w Ustce. Zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i innych substancji zabronionych prawem w Polsce, w tym leków, postawiono dwóm osobom. Jedna z nich to żołnierz, drugą jest cywil. Żandarmeria Wojskowa przeszukała mieszkania i samochody, zabezpieczając znaczne ilości niedozwolonych środków. Żołnierz i cywil usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. Śledztwo trwa. Podejrzanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Centralny Poligon Sił Powietrznych w Ustce nie komentuje sprawy do czasu zakończenia postępowania.
Centralny Poligon Sił Powietrznych w Ustce nie komentuje sprawy do czasu zakończenia postępowania.

Radio Szczecin