Prezydent Andrzej Duda zakończył pobyt w Afryce Wschodniej. Spędził tu prawie tydzień, w tym czasie odwiedził trzy państwa: Kenię, Rwandę i jako ostatnią Tanzanię.
Prezydent Andrzej Duda ostatniego dnia wizyty w Afryce odbył polityczne konsultacje w Dar es Salaam, gdzie spotkał się z prezydent Tanzanii Samią Suluhu Hassan. Omówiono kwestie globalnego bezpieczeństwa oraz możliwość rozwijania stosunków bilateralnych pomiędzy Polską a Tanzanią.

Radio Szczecin