Polska lekarka, uprowadzona w piątek w Czadzie, wróciła do kraju. Jak podało TVP Info, na lotnisku w Warszawie wylądował transportujący ją samolot wojskowy.
Polska lekarka została porwana przez uzbrojonych napastników ze szpitala Caritas w Dono Manga.
Kobieta została we wtorek uwolniona przez siły bezpieczeństwa Czadu po wymianie ognia z porywaczami. Poszukiwały jej siły czadyjskie i francuskie. W akcję zaangażował się też polski konsulat.
Kobieta została we wtorek uwolniona przez siły bezpieczeństwa Czadu po wymianie ognia z porywaczami. Poszukiwały jej siły czadyjskie i francuskie. W akcję zaangażował się też polski konsulat.

Radio Szczecin