Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
W sobotę w Kielcach początek kampanii samorządowej Trzeciej Drogi. Wezmą w niej udział liderzy: PSL-u Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Polski 2050 Szymon Hołownia.
Wiceprzewodniczący Polski 2050 Michał Kobosko mówi, że Trzecia Droga chce w wyborach samorządowych poprawić wynik osiągnięty 15 października. Jak zaznaczył, sondaże plasują ją na trzecim miejscu z poparciem na poziomie 18-19 procent.

- Jesteśmy przekonani, że to dobrze oddaje nastroje społeczne. Jesteśmy optymistycznie nastawieni do tej kampanii. W sobotę opowiemy, o czym ona będzie w wydaniu Trzeciej Drogi - mówi Kobosko. W jego ocenie realistyczne jest oczekiwanie, że partie tworzące dziś rząd, będą też tworzyć koalicje w ogromnej większości sejmików wojewódzkich.

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 7 kwietnia. Druga tura - 21 kwietnia.
Wiceprzewodniczący Polski 2050 Michał Kobosko mówi, że Trzecia Droga chce w wyborach samorządowych poprawić wynik osiągnięty 15 października. Jak zaznaczył, sondaże plasują ją na trzecim miejscu z poparciem na poziomie 18-19 procent.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty