Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  ogłoszenie  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Donald Tusk. źródło: https://twitter.com/PremierRP
Donald Tusk. źródło: https://twitter.com/PremierRP
W tym tygodniu premier Donald Tusk - w trakcje specjalnej konferencji - ma przedstawić informacje na temat aktów sabotażu, dywersji i prowokacji na terenie Polski.
Szef rządu będzie mówić także o działaniach polskich służb w tej kwestii.

Wzrasta liczba przypadków dywersji i sabotażu ze strony Rosji - przyznaje w rozmowie z dziennikarzem Polskiego Radia wicepremier i minister obrony Władysław Kosiniak-Kamysz: - Jeśli chodzi o akty dywersji? To tak, są obecne... Są zatrzymania, ABW dokonało kolejnych. Będzie na ten temat kolejna informacja od pana premiera. Skala tego zjawiska wciąż rośnie... Proszę wszystkich rodaków o wzmożoną czujność i o budowanie odporności społecznej. Jeśli są jakieś niepokojące zachowania i informacje, to powinno się to zgłaszać do odpowiednich służb - policji, straży pożarnej...

W sobotę, w Krakowie premier podczas obchodów z okazji 80. rocznicy Bitwy o Monte Cassino zapewniał, że państwo działa skutecznie, przeciwdziała, zatrzymuje i aresztuje tych, którzy próbują atakować Polskę.

"Państwo Polskie będzie wobec nich bezwzględne" - oświadczył premier.
Wzrasta liczba przypadków dywersji i sabotażu ze strony Rosji - przyznaje w rozmowie z dziennikarzem Polskiego Radia wicepremier i minister obrony Władysław Kosiniak-Kamysz.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty