Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz

Fot. pixabay.com / Pexels (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / Pexels (CC0 domena publiczna)
Są z nami każdego dnia, ale to właśnie dzisiaj jest wyjątkowa okazja, by podziękować im za wszystko, co robią i co zrobiły - dzisiaj w Polsce obchodzimy Dzień Matki.
A jak najmłodsi widzą swoje Mamy? - Ma niedługie i niekrótkie włosy, oczy ma niebieskie, jak ja. Moja Mama ma na imię Kasia. Ma długie, czarne włosy. Lubi się umalować, w kok, albo rozpuszczone włosy. Moja Mama jest duża, nosi okulary, bo słabo widzi. Moja Mama bardzo lubi jeść maliny - mówią najmłodsi.

Na całym świecie Dzień Matki jest obchodzony w różnych terminach. Na przykład w Boliwii to 27 maja, w Stanach Zjednoczonych, na Cyprze, w Czechach i w Danii w drugą niedzielę maja, a w Argentynie w trzecią niedzielę października.
A jak najmłodsi widzą swoje mamy?

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty