Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz

Fot. pixabay.com / Republica
Fot. pixabay.com / Republica
Stany Zjednoczone przywróciły dostawy broni dla Ukrainy - potwierdził minister spraw zagranicznych Ukrainy Andrij Sybiha.
Jak mówił, wznowione zostały transporty z lotniska w Jasionce. Decyzja zapadła po rozmowach przedstawicieli Ukrainy i Stanów Zjednoczonymi w Dżuddzie. Andrij Sybiha, który w Warszawie rozmawiał z szefem polskiej dyplomacji, podkreślił, że to przełomowy krok.

We wtorek w Arabii Saudyjskiej odbyły się rozmowy delegacji Stanów Zjednoczonych i Ukrainy w sprawie możliwości zakończenia wojny z Rosją. Było to pierwsze spotkanie przedstawicieli Waszyngtonu i Kijowa po fiasku dyplomatycznym, jakim była kłótnia prezydentów obu krajów w Gabinecie Owalnym.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty