Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Autopromocja  
Zobacz

Internetowy gigant przenosi swoją siedzibę z centrum Szczecina do biurowca Lastadia Office stojącego tuż przy Odrze, naprzeciwko Starówki. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Internetowy gigant przenosi swoją siedzibę z centrum Szczecina do biurowca Lastadia Office stojącego tuż przy Odrze, naprzeciwko Starówki. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Internetowy gigant przenosi swoją siedzibę z centrum Szczecina do biurowca Lastadia Office stojącego tuż przy Odrze, naprzeciwko Starówki.
Firma zajmie całe piętro o powierzchni 2400 metrów kwadratowych. Jak poinformował prezes Marcin Kuśmierz, przenosiny zaczną się już w sierpniu i mogą potrwać około miesiąca.

Pierwotnie spółka miała wynająć biura w Technoparku Pomerania, ale z powodu problemów na budowie umowę rozwiązano.

Home.pl to największy dostawca usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Tylko w Szczecinie zatrudnia około 220 osób.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty