Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Tańszy gaz ziemny ze Stanów Zjednoczonych albo Kanady chce sprowadzać dla swoich zakładów Grupa Azoty - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Tańszy gaz ziemny ze Stanów Zjednoczonych albo Kanady chce sprowadzać dla swoich zakładów Grupa Azoty - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Tańszy gaz ziemny ze Stanów Zjednoczonych albo Kanady chce sprowadzać dla swoich zakładów Grupa Azoty - dowiedziała się "Rzeczpospolita".
Eksport gazu wymaga uzyskania specjalnych pozwoleń. Jest to jednak możliwe do zrealizowania - twierdzi Krzysztof Jałosiński, wiceprezes spółki i prezes Zakładów Chemicznych Police.

Jak podkreśla, Polska wkrótce będzie mieć terminal do odbioru gazu skroplonego, więc będzie można go sprowadzać także z Ameryki.

Jałosiński liczy, że pozwoliłoby to także obniżyć ceny gazu, którego dostawcą jest PGNiG i Gazprom.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty