Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Greckie ministerstwo finansów zdementowało informacje o planowanym referendum w sprawie wyjścia ze strefy euro.
Dziennik "Kathimerini" napisał, że premier George Papandreou rozważa wniosek o referendum, w którym Grecy odpowiedzieliby na pytanie, czy kraj ma walczyć z kryzysem pozostając w strefie Euro, czy też poza nią.

"To nie ma sensu" - powiedział przedstawiciel ministerstwa. Według gazety, premier spodziewał się, że wynik referendum dałby jego socjalistycznemu rządowi silniejszy mandat do wprowadzania niezbędnych reform.

Doradcy Papandreou mieli sugerować mu przeprowadzenie referendum już kilka miesięcy temu. Podczas niedzielnego posiedzenia rządu greckiego wielu ministrów miało wzywać do pilnych działań, a nawet do wcześniejszych wyborów, w związku z kryzysem finansowym, w jakim pogrążona jest Grecja.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty