Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Ponad 0,5 mln zł płynie do Reska, Łobza, Radowa Małego i Węgorzyna. Pieniądze unijne można zdobyć na przykład na budowę czy remont świetlic, domów kultury, obiektów sportowych i przedszkoli.
Za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Centrum Inicjatyw Wiejskich gminy lub instytucje kultury od dziś (mogą w Urzędzie Marszałkowskim składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”.

Można się starać także o pieniądze na budowę ścieżek rowerowych, tworzenie terenów zielonych i parków, remont obiektów turystycznych i zabytków.
Nabór wniosków kończy się 26 października 2011 roku.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty