Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Siedem osób zgłosiło się do szczecińskiego rzecznika praw konsumenta ze skargą na Amber Gold - donosi Gazeta Wyborcza. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Siedem osób zgłosiło się do szczecińskiego rzecznika praw konsumenta ze skargą na Amber Gold - donosi Gazeta Wyborcza. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Siedem osób zgłosiło się do szczecińskiego rzecznika praw konsumenta ze skargą na Amber Gold - donosi Gazeta Wyborcza.
Na inwestycji w złoto miały być krociowe zyski, dużo wyższe niż na tradycyjnej lokacie w banku. Oprocentowanie wynosiło nawet 14 procent. Gdy upadły linie lotnicze OLT, które miały tego samego właściciela co Amber Gold, wielu klientów postanowiło wycofać swoje pieniądze z depozytów. Wysłali rezygnację z umowy i... nie odzyskali ani złotówki. W biurze rzecznika praw konsumenta poszkodowani mogą otrzymać informacje jak przygotować wezwanie do zapłaty. Prezes spółki oficjalnie zapewnia, że wypłaty środków zostaną uruchomione w poniedziałek.

Postępowanie w sprawie Amber Gold prowadzi gdańska prokuratura.
Relacja Ewy Ostapowicz.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty