Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Już 10 osób zgłosiło się do szczecińskiego rzecznika praw konsumenta ze skargą na Amber Gold. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Już 10 osób zgłosiło się do szczecińskiego rzecznika praw konsumenta ze skargą na Amber Gold. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Już 10 osób zgłosiło się do szczecińskiego rzecznika praw konsumenta ze skargą na Amber Gold. Są to klienci, którzy postanowili wycofać swoje pieniądze z depozytów, jednak nie otrzymali od spółki ani złotówki.
Klienci na lokaty w Amber Gold wpłacali od kilkunastu do kilkuset tysięcy złotych - mówi miejski rzecznik paw konsumenta, Longina Kaczmarek.

- Najwyższa lokata to jest grubo powyżej 200 tysięcy złotych. Te osoby są pełne obaw ponieważ kilka osób wcześniej odstępowało od umowy i niestety pieniędzy nie otrzymało - wyjaśnia Kaczmarek.

Teraz pozostaje im jedynie wysłać wezwanie do zapłaty lub wniosek do prokuratury. Niektórzy jednak zamierzają w spokoju czekać na rozwój wydarzeń.

- Teraz idę sobie kupić koniak i się wyluzować trochę. Człowiek, który ma tam jakieś oszczędności to teraz jest w strasznym dołku psychicznym - mówią szczecinianie, którzy powierzyli pieniądze Amber Gold.

Jest jeszcze jednak nadzieja - prezes spółki Marcin Plichta, zapowiedział dziś na konferencji prasowej, że od jutra Amber Gold zacznie wypłacać środki swoim klientom.
Relacja Ewy Ostapowicz.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty