Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Jak wskazują badania firmy Deloitte, znacznej części ich posiadaczy służą wyłącznie jako telefony. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Jak wskazują badania firmy Deloitte, znacznej części ich posiadaczy służą wyłącznie jako telefony. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Jak wskazują badania firmy Deloitte, znacznej części ich posiadaczy służą wyłącznie jako telefony.
Ta tendencja dotyczy nie tylko Polaków, ale użytkowników na całym świecie - informuje dziś portal Newseria.

Z badań wynika, że boimy się wysokich rachunków za korzystanie z internetu w smarftonie, nie wykorzystujemy też technicznych możliwości urządzenia - zauważa Maciej Klimek, ekspert Deloitte. - Smartfony i tablety służą nam częściej do rozrywki lub krótkiego sprawdzania wiadomości.

W tym roku globalna sprzedaż smartfonów osiągnie miliard, co oznacza, że pod koniec 2013 roku w użytku będzie już blisko 2 mld smartfonów.
Z badań wynika, że boimy się wysokich rachunków za korzystanie z internetu w smarftonie, nie wykorzystujemy też technicznych możliwości urządzenia - zauważa Maciej Klimek, ekspert Deloitte.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty