Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Słuchacze zaalarmowali nas, że urządzenia na Arkonce działają, jak w lecie - z fontanny tryska woda, a baseny są pełne. Okazało się, że Zakład Usług Komunalnych sprawdzał instalacje oraz pompy. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Słuchacze zaalarmowali nas, że urządzenia na Arkonce działają, jak w lecie - z fontanny tryska woda, a baseny są pełne. Okazało się, że Zakład Usług Komunalnych sprawdzał instalacje oraz pompy. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Słuchacze zaalarmowali nas, że urządzenia na Arkonce działają, jak w lecie - z fontanny tryska woda, a baseny są pełne. Okazało się, że Zakład Usług Komunalnych sprawdzał instalacje oraz pompy.
- Mimo ujemnej temperatury, wszystko jest sprawne - informuje Andrzej Kus z ZUK-u. - Woda będzie na Arkonce przez cały rok. Dzięki specjalnej technologii, ona jest w ciągłym ruchu i nie ma możliwości, żeby zamarzła.

Budowę Arkonki wstrzymano w październiku, bo wykonawca zerwał umowę. ZUK przeprowadził już inwentaryzację prac. Przetarg na dokończenie budowy będzie ogłoszony w przyszłym miesiącu.
- Mimo ujemnej temperatury, wszystko jest sprawne - informuje Andrzej Kus z ZUK-u.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty