Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz

Wokalistka w programie "Potyczki Moniki Pyrek" podkreśliła, że czuła wielką odpowiedzialność zarówno przed kibicami, jak i siatkarzami.
Wokalistka w programie "Potyczki Moniki Pyrek" podkreśliła, że czuła wielką odpowiedzialność zarówno przed kibicami, jak i siatkarzami.
Przygotowanie hymnu tegorocznych Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn było nie lada wyzwaniem, bo utwór "Start a Fire" nie jest zwykłą piosenką - tak mówiła w Radiu Szczecin Małgorzata Jamroży, czyli Margaret.
Wokalistka w programie "Potyczki Moniki Pyrek" podkreśliła, że czuła wielką odpowiedzialność zarówno przed kibicami, jak i siatkarzami.

- Stworzenie sportowego hymnu nie było łatwym zadaniem. W takiej sytuacji trzeba odłożyć na bok wszystkie swoje ambicje i pomyśleć o kibicach oraz sportowcach, a nie o sobie - mówiła Margaret. - Trzeba myśleć o tym, że ta piosenka ma służyć siatkarzom, że to oni są gwiazdami.

O 23-letniej wokalistce z Zachodniopomorskiego zrobiło się głośno, gdy nagrała teledysk do swojego utworu "Thank You Very Much", w którym wystąpiła w otoczeniu nagich ludzi.

Posłuchaj wywiadu z Margaret.
- Stworzenie sportowego hymnu nie było łatwym zadaniem. W takiej sytuacji trzeba odłożyć na bok wszystkie swoje ambicje, a pomyśleć o kibicach i sportowcach, a nie o sobie - mówiła Margaret.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty