Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

15 lat więzienia dla Daniela B. za śmiertelne pobicie studenta germanistyki - tak zdecydował w poniedziałek Sąd Okręgowy w Szczecinie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
15 lat więzienia dla Daniela B. za śmiertelne pobicie studenta germanistyki - tak zdecydował w poniedziałek Sąd Okręgowy w Szczecinie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
15 lat więzienia dla Daniela B. za śmiertelne pobicie studenta germanistyki - tak zdecydował w poniedziałek Sąd Okręgowy w Szczecinie. Kolegę Daniela B. skazał na dwa lata więzienia w zawieszeniu. Wyrok nie jest prawomocny.
Do tragedii doszło rok temu. W nocy, w centrum Szczecina, dwaj 19-latkowie poznali Patryka O. Najpierw razem pili alkohol, ale potem zaatakowali chłopaka. Przewrócili go, skatowali i okradli.

Według ustaleń prokuratury, student udusił się, bo Daniel B. przytrzymał jego głowę w kałuży.

Daniel B. przyznał się do pobicia, ale nie do zabójstwa. Chłopak przebywa w areszcie. Jego kolega - Bartosz K. odmawiał składania wyjaśnień.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty