40. Międzynarodowy Turniej Wiosny i 15. Memoriał Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej rusza w w piątek w Szczecinie.
W zawodach weźmie udział blisko sto gimnastyczek m.in. z Białorusi, Rosji, Niemiec, Norwegii, Izraela oraz Polski.
Na planszy rywalizować będą seniorki, juniorki i juniorki młodsze w konkurencjach indywidualnych z piłką, skakanką, obręczą i ze wstążką oraz drużynowych.
Wśród startujących nie zabraknie gimnastyczek z Kusego i Błękitnej Szczecin. O dobrym występie przed własną publicznością marzy m.in. Magdalena Andrzejewska z Kusego Szczecin.
- Rok temu byłam trzecia, a teraz chciałabym przede wszystkim dobrze wystartować - mówi Andrzejewska.
Pierwsze układy ćwiczeń rozpoczną się o godz. 11. Oficjalną ceremonię otwarcia zaplanowano na 17. Zmagania gimnastyczek potrwają do soboty.
Wstęp na zawody, które po raz pierwszy organizowane są w hali Azoty Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie, jest bezpłatny.
Na planszy rywalizować będą seniorki, juniorki i juniorki młodsze w konkurencjach indywidualnych z piłką, skakanką, obręczą i ze wstążką oraz drużynowych.
Wśród startujących nie zabraknie gimnastyczek z Kusego i Błękitnej Szczecin. O dobrym występie przed własną publicznością marzy m.in. Magdalena Andrzejewska z Kusego Szczecin.
- Rok temu byłam trzecia, a teraz chciałabym przede wszystkim dobrze wystartować - mówi Andrzejewska.
Pierwsze układy ćwiczeń rozpoczną się o godz. 11. Oficjalną ceremonię otwarcia zaplanowano na 17. Zmagania gimnastyczek potrwają do soboty.
Wstęp na zawody, które po raz pierwszy organizowane są w hali Azoty Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie, jest bezpłatny.

Radio Szczecin