Szczecinianka Marta Nowicka wygrała Turniej Wiosny Memoriał Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej. Zawody odbyły się w hali sportowej przy ulicy Świętoborzyców w Szczecinie.
Zawodniczka UKS-u Błękitna Szczecin wśród seniorek wyprzedziła Niemkę Marie Kussi i Magdalenę Andrzejewską z Kusego Szczecin. W nagrodę za zwycięstwo, oprócz pucharu i maskotki Gryfa, gimnastyczka otrzymała 500 euro oraz srebrną broszkę Anny Kłos-Sulimy.
Marta Nowicka przyznała, że najlepiej zaprezentowała się w ćwiczeniach z maczugami i nie spodziewała się pierwszego miejsca w zawodach w Szczecinie.
W rywalizacji juniorek zwyciężyła 15-letnia reprezentantka Polski Angela Kosouliewa. W tegorocznym 39 Turnieju Wiosny 14. Memoriale Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej wzięło udział 50 zawodniczek z Rosji, Niemiec, Białorusi, Szwecji, Izraela i Polski.
Marta Nowicka przyznała, że najlepiej zaprezentowała się w ćwiczeniach z maczugami i nie spodziewała się pierwszego miejsca w zawodach w Szczecinie.
W rywalizacji juniorek zwyciężyła 15-letnia reprezentantka Polski Angela Kosouliewa. W tegorocznym 39 Turnieju Wiosny 14. Memoriale Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej wzięło udział 50 zawodniczek z Rosji, Niemiec, Białorusi, Szwecji, Izraela i Polski.

Radio Szczecin