Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

W tegorocznym 39 Turnieju Wiosny 14 Memoriale Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej wzięło udział 50 zawodniczek z Rosji, Niemiec, Białorusi, Szwecji, Izraela i Polski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
W tegorocznym 39 Turnieju Wiosny 14 Memoriale Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej wzięło udział 50 zawodniczek z Rosji, Niemiec, Białorusi, Szwecji, Izraela i Polski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Szczecinianka Marta Nowicka wygrała Turniej Wiosny Memoriał Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej. Zawody odbyły się w hali sportowej przy ulicy Świętoborzyców w Szczecinie.
Zawodniczka UKS-u Błękitna Szczecin wśród seniorek wyprzedziła Niemkę Marie Kussi i Magdalenę Andrzejewską z Kusego Szczecin. W nagrodę za zwycięstwo, oprócz pucharu i maskotki Gryfa, gimnastyczka otrzymała 500 euro oraz srebrną broszkę Anny Kłos-Sulimy.

Marta Nowicka przyznała, że najlepiej zaprezentowała się w ćwiczeniach z maczugami i nie spodziewała się pierwszego miejsca w zawodach w Szczecinie.

W rywalizacji juniorek zwyciężyła 15-letnia reprezentantka Polski Angela Kosouliewa. W tegorocznym 39 Turnieju Wiosny 14. Memoriale Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej wzięło udział 50 zawodniczek z Rosji, Niemiec, Białorusi, Szwecji, Izraela i Polski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty