Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Autobusy PKS Szczecin będzie można zamówić pod dom przez telefon. Fot. Dawid Siwek [Radio Szczecin/Archiwum]
Autobusy PKS Szczecin będzie można zamówić pod dom przez telefon. Fot. Dawid Siwek [Radio Szczecin/Archiwum]
Autobusy PKS Szczecin będzie można zamówić pod dom przez telefon. Ta firma jako jedyna zgłosiła się do przetargu ogłoszonego przez szczeciński Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego na uruchomienie usługi "Transport na żądanie".
ZDiTM ma płacić 70 tysięcy złotych miesięcznie za kursy obsługiwane dwoma busami.

Teraz spółka sprawdza ofertę PKS Szczecin pod kątem formalności. Jeśli nie znajdzie błędów, to "Transport na żądanie" wystartuje w połowie marca.

Mieszkańcy szczecińskich Podjuch, m.in. ul. Metalowej i Rudej, do których nie dojeżdżają autobusy, będą mogli przez aplikacje lub telefon zamówić transport na konkretną godzinę. Kierowca dowiezie pasażerów do pętli w Podjuchach.
Relacja Tobiasza Madejskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty