Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Szczecińska Marina na Wyspie Grodzkiej. Fot. Andrzej Kutys [Radio Szczecin]
Szczecińska Marina na Wyspie Grodzkiej. Fot. Andrzej Kutys [Radio Szczecin]
Miejska spółka nie bierze udziału w nierozstrzygniętym wciąż przetargu na obsługę mariny, ale miasto wydłużyło termin zarządzania przez nią obiektem.
Umowa na administrowanie portem jachtowym przez Żeglugę Szczecińską obowiązywała do końca maja. W przetargu na jej dalszą obsługę spółka nie bierze udziału, bo spóźniła się ze złożeniem dokumentów. Ofertę jako jedyna przedstawiła firma Baltica Yachts&Charter.

- Komisja potrzebuje czasu, by przeanalizować wszystkie dane, sprawdzić, zweryfikować np. doświadczenie. To wszystko jest ważne - mówi Tomasz Klek ze szczecińskiego magistratu.

Zanim przetarg zostanie rozstrzygnięty trzeba było zabezpieczyć działanie mariny od 1 czerwca. - Przekazane zostało zapytanie ofertowe do kilku podmiotów i została wybrana Żegluga Szczecińska. Nie chcieliśmy dopuścić do sytuacji, że nie ma tam operatora, ani zarządcy - dodaje Klek.

Żegluga Szczecińska zarządca pozostanie do końca lipca. Do tego czasu miasto powinno rozstrzygnąć przetarg.
Komisja przetargowa jeszcze nie rozstrzygnęła postępowania - mówi Tomasz Klek z UM Szczecin.
Zanim przetarg zostanie rozstrzygnięty trzeba było zabezpieczyć działanie mariny od 1 czerwca

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty