Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Zakonnice ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Zakonnice ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Zakonnice ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego są już znane na całym świecie po tym, jak film, w którym tańczą na plaży w Myśliborzu obejrzeli widzowie w 150 krajach.
Teraz siostry ewangelizują tańcem podczas Światowych Dni Młodzieży. Wśród nich siostra Benedetta ze Szczecina.

- Nie spodziewałyśmy się takiego odzewu. Umieszczając to na Facebooku nikt nie spodziewał się, że to będzie miało taki oddźwięk. To zwykły film na którym siostry tańczą. Nic szczególnego. To nie tak miało być. Miał to być ewangelizacyjny film dla pana Jezusa, a nie wielkie wydarzenie na 150 krajów - mówi siostra Benedetta ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego.

We wtorek mszy św. rozpoczynającej ŚDM będzie przewodniczył gospodarz miejsca metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz.
Relacja Piotra Kołodziejskigo.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty