Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

W Szczecinie działają dwa punkty - przy Żółkiewskiego 4 i w pawilonie na ryneczku przy Kilińskiego. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
W Szczecinie działają dwa punkty - przy Żółkiewskiego 4 i w pawilonie na ryneczku przy Kilińskiego. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Jaja, sałatki, mięsa czy ciasta ze świątecznego stołu nie muszą lądować w koszu. Jedzenie, zanim się zepsuje, warto przynieść do szczecińskiej Jadłodzielni.
We wtorek jadłodzielnia specjalnie wydłuża godziny pracy - jest czynna od 8 do 18. Wiele osób potrzebuje wsparcia. - Zawsze coś jest. Coś do chleba. Jest krucho. Człowiek ma tysiąc złotych renty i takie miejsce jest bardzo dobre - mówią korzystający z Jadłodzielni.

Przynieść można wszystko, co jest świeże - mówi wolontariuszka Elżbieta Abramowicz. - Zapraszamy do współpracy, bo na tym polega idea jadłodzielnictwa. Ci, którzy mają, przynoszą. Ci, którzy potrzebują, biorą.

W Szczecinie działają dwa punkty - przy Żółkiewskiego 4 i w pawilonie na ryneczku przy Kilińskiego.
Relacja Anny Łukaszek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty