Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Bojkot zakończył się w czerwcu. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Bojkot zakończył się w czerwcu. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Mam nadzieję, że obie strony wyciągnęły wnioski z bojkotu mediów publicznych przez polityków Platformy Obywatelskiej - mówił w "Rozmowach pod krawatem" poseł tej partii Arkadiusz Marchewka.
Uchwała o zakazie wypowiedzi dla Radia Szczecin, Radia Koszalin i TVP3 obowiązywała polityków tej partii przez blisko dwa miesiące. Jak tłumaczyli, materiały, które ukazują się w mediach publicznych nie były obiektywne i sprzyjały obecnej władzy.

- Materiały, które były przygotowywane przez media publiczne, raczej przedstawiały w negatywnym świetle nasze działanie i nasze funkcjonowanie. Mam nadzieję, że ten czas minął i wszyscy wyciągnęli z tego wnioski. I moja obecność i rozmowa z panem dzisiaj, zresztą mam nadzieję, że bardzo obiektywna jest znakiem, że możemy prowadzić normalną rozmowę i dialog - powiedział w porannej audycji Marchewka.

Bojkot zakończył się w czerwcu.
- Materiały, które były przygotowywane przez media publiczne, raczej przedstawiały w negatywnym świetle nasze działanie i nasze funkcjonowanie - mówi Arkadiusz Marchewka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty