Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Mat. Polskiej Fundacji Narodowej.
Prezentacja załogi i jachtu, rodzinny piknik oraz koncerty - takie atrakcje przygotowali organizatorzy imprezy związanej z inauguracją projektu "I love Poland". Wydarzenie odbędzie się w sobotę na szczecińskiej Łasztowni, przy marinie. Początek o godzinie 12.30.
Podczas pikniku wystąpi między innymi raper Doniu. Zagra też zespół Złe Psy.

"I love Poland" to nazwa jachtu, którego portem macierzystym jest Szczecin, a który wkrótce wypłynie w swój pierwszy oficjalny rejs. Wiadomo, że zimę spędzi na Półwyspie Iberyjskim, a później popłynie do Ameryki Północnej.

Pierwotnie, należąca do Polskiej Fundacji Narodowej, jednostka miała płynąć w dwuletni rejs dookoła świata z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W wyprawie miał wziąć udział Mateusz Kusznierewicz, jednak polski żeglarz nie porozumiał się z fundacją w kwestiach finansowych.
Jacht "I love Poland". Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Jacht "I love Poland". Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty