Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Walczący o reelekcję prezydent Szczecina nie chciał jeszcze zdradzić, czy zdecyduje się na współpracę z Koalicją Obywatelską, czy będą współpracować z Prawem i Sprawiedliwością. Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]
Walczący o reelekcję prezydent Szczecina nie chciał jeszcze zdradzić, czy zdecyduje się na współpracę z Koalicją Obywatelską, czy będą współpracować z Prawem i Sprawiedliwością. Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]
Lider Bezpartyjnych o przyszłych sejmikowych koalicjach: Telefon się grzeje - przyznał w "Rozmowach pod krawatem" Piotr Krzystek pytany o rozmowy dotyczące sytuacji w sejmikach województw.
Walczący o reelekcję prezydent Szczecina nie chciał jeszcze zdradzić, czy zdecyduje się na współpracę z Koalicją Obywatelską, czy będą współpracować z Prawem i Sprawiedliwością.

A dotyczy to nie tylko zachodniopomorskiego sejmiku, ale także lubuskiego i dolnośląskiego, gdzie Bezpartyjni również zdobyli mandaty, które mogą zdecydować o większościowych koalicjach. Piotr Krzystek w naszym studiu przyznał, że ostatnio odbiera wiele telefonów od innych polityków.

- Dzwonią do mnie różni ludzie, ale pierwszy z gratulacjami, bez żadnych propozycji, zadzwonił do mnie Paweł Kukiz. Odbyliśmy bardzo sympatyczną rozmowę. O pozostałych osobach nie będę opowiadał, żeby nie budzić zbytnich emocji. Telefon się grzeje, ale odpowiadam, że chcemy rozmawiać o dobrych rozwiązaniach dla samorządu. Ręka jest wyciągnięta do wszystkich. Zawsze to podkreślałem, że mnie interesuje, żeby Szczecin się rozwijał - powiedział Piotr Krzystek.

W zachodniopomorskim sejmiku na 30 miejsc 13 mandatów ma Koalicja Obywatelska, 11 Prawo i Sprawiedliwość. Kluczowe dla przyszłych koalicji będą decyzje 3 radnych Bezpartyjnych, 2 z PSL i jeden głos, który może się okazać decydujący o powstaniu większości, który należy do SLD.
Piotr Krzystek w naszym studiu przyznał, że ostatnio odbiera wiele telefonów od innych polityków.

Dodaj komentarz 7 komentarzy

Mowa o tzw. "bezpartyjności" i uprawianiu polityki ze względów ideologicznych jest trochę niezrozumiałe, ponieważ tak wzniosłe przesłanki mogą mieć rację bytu w samorządzie uczniowskim, a nie na najwyższych szczeblach władzy. Wyborcy już się do tego przyzwyczaili, choć niekoniecznie ...zaakceptowali.
Gdyby P.Szymańczyk kandydował napewno dziś krzystek by odpadł radiosluchacze
Szkoda ze Przemysław Szymańczyk z Radia Szczecin nie startował na Prezydenta napewno by wygrał !!!
Niestety Urząd Miejski nie interesuje co piszą do nich mieszkańcy.Pisalem o sposobie likwidacji korków w mieście ale bez odzewu a dotyczy to większości mieszkańców.Nowe inwestycje są dobre ale drobne innowacje bardziej.
Nie trzeba się zastanawiać z kim zrobić koalicję ,wiadomo że tym co daje większe szanse dla dobrego rozwoju regionu.Chy się już trochę sprawdzilo?
Ręka nie może być wyciągnięta do wszystkich ! Choćby do złodziei ! Którzy gdyby nie mieli milionów na kaucje, przebywali by w aresztach śledczych !
Krzystek skad wiesz ze w drugiej turze wygrasz .Ten pan obok na zdjęciu to widać uczciwym prezydentem by był ....
A ty krzystek FAŁSZYWY jesteś. WIDAĆ wyrażnie tego się nie ukryje na twarzy, a za plecami PZPR w urzedach miasta.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty