Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Marek Duklanowski był gościem audycji "Rozmowy pod Krawatem". Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Marek Duklanowski był gościem audycji "Rozmowy pod Krawatem". Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Marek Duklanowski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Marek Duklanowski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Osiem lat współpracy z Piotrem Krzystkiem "odbiera pozytywnie". Marek Duklanowski, były szef klubu szczecińskich radnych Prawa i Sprawiedliwości, w "Rozmowie pod Krawatem" podsumował swoje osiem lat w Radzie Miasta.
Jako sukcesy PiS Duklanowski wymieniał między innymi inicjatywę i ostatecznie udane uruchomienie linii autobusowej 86 z Krzekowa do centrum Szczecina. To także wprowadzenie darmowego przewozu bagażu w komunikacji czy rewitalizacja zaniedbanego parku przy osiedlu Przyjaźni. Porażki?

- Taki temat, który ostatnio został też przypomniany przy okazji niechlubnych słów wypowiadanych przez marszałka Geblewicza z pewnym biznesmenem z zarzutami prokuratorskimi. Myśmy tam z kolegą, dzisiejszym wojewodą, zostali w sposób niecenzuralny nazwani. To po jednej stronie oczywiście przynosi mi chlubę, bo to było dobre rozwiązanie, które proponowaliśmy, chodzi mianowicie nierozbudowywanie galerii handlowej. Na dwóch wcześniejszych sesjach udawało nam się projekt odsyłać po to, żeby go w końcu wygasić, niestety na trzeciej doszło do zmiany decyzji przez klub radnych Platformy Obywatelskiej. Dla mnie kompletnie niezrozumiała - mówi Duklanowski.

Marek Duklanowski w tych wyborach nie znalazł się na listach Prawa i Sprawiedliwości, ale - jak zapewniał - wciąż jest członkiem partii i pełni w niej statutowe funkcje. Do Rady Miasta dostał się za to po czteroletniej letniej przerwie ojciec - Leszek Duklanowski.
Jako sukcesy PiS Duklanowski wymieniał między innymi inicjatywę i ostatecznie udane uruchomienie linii autobusowej 86 z Krzekowa do centrum Szczecina. To także wprowadzenie darmowego przewozu bagażu w komunikacji czy rewitalizacja zaniedbanego parku przy

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty