Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  autopromocja  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Realizacja: Maciej Papke [Radio Szczecin]
Oferta przebudowy stadionu w Szczecinie znów wyższa niż szacunki miasta. Do drugiego przetargu na inwestycję przy ul. Twardowskiego zgłosiła się tylko jedna firma - to gdańska Doraco. Wycenia prace na 364 miliony złotych, a to o ponad 80 mln zł więcej niż na przebudowę chcą przeznaczyć władze Szczecina.
- Komisja przetargowa będzie teraz sprawdzać tę ofertę pod kątem formalnym - mówił tuż po rozstrzygnięciu przetargu Dariusz Sadowski z Urzędu Miasta. - Zobaczymy czy firma, konsorcjum, które złożyło tę ofertę, dopełniło wszelkich wymaganych formalności. Zobaczymy na ile ta oferta jest możliwa do przyjęcia pod kątem budżetu, które miasto ma przeznaczone na tę inwestycję. Mogę zadeklarować, że absolutnie nie ma tematu, żeby zrezygnować z tej inwestycji.Teraz magistrat ma 30 dni na rozpatrzenie oferty firmy, jednak jak zapowiadają przedstawiciele Urzędu Miasta decyzję o przyszłości przebudowy stadionu poznamy szybciej.
- Komisja przetargowa będzie teraz sprawdzać te oferty pod kątem formalnym - mówił tuż po rozstrzygnięciu przetargu Dariusz Sadowski z Urzędu Miasta.
Mat. Urząd Miasta Szczecin
Mat. Urząd Miasta Szczecin
Mat. Urząd Miasta Szczecin
Mat. Urząd Miasta Szczecin

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty