Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Szpital w ograniczonym zakresie działał od ponad dwóch tygodni. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Szpital w ograniczonym zakresie działał od ponad dwóch tygodni. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Szpital MSWiA w Szczecinie w środę wznowił przyjęcia pacjentów na oddziały. Dotyczy to wszystkich, poza oddziałem chorób wewnętrznych, który będzie pracował w ograniczonym zakresie jeszcze do poniedziałku.
Szpital w ograniczonym zakresie działał od ponad dwóch tygodni. Dyrekcja nie przyjmowała nowych pacjentów, zakazała odwiedzania chorych i przeniosła przychodnię podstawowej opieki zdrowotnej. To po tym, jak u kilku osób z personelu podejrzewano odrę. Sytuacja jednak jest już opanowana, w szpitalu nie wykryto nowych przypadków odry.

W ubiegłym tygodniu otwarto poradnie między innymi chirurgiczną, dermatologiczną, zabiegową i urologiczną. Według zachodniopomorskiego sanepidu, właśnie w tym szpitalu wystąpiło jedyne ognisko zakażeń w regionie.

Odrę podejrzewa się u 22 osób z personelu. Od tygodnia jednak nie odnotowano nowych przypadków. W całym województwie wykryto ich w sumie 35, z czego 33 w Szczecinie.
Relacja Joanny Gralki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty