Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Mirosław Żylik. Fot. bezpartyjni.szczecin.pl
Mirosław Żylik. Fot. bezpartyjni.szczecin.pl
Po tym jak poprzedni - Michał Wilkocki - został przyłapany na prowadzeniu auta pod wpływem alkoholu, Bezpartyjni wybrali nowego szefa klubu. Teraz grupą radnych rady miasta wybranych z komitetu prezydenta Szczecina pokieruje Mirosław Żylik.
Żylik z zawodu jest nauczycielem, był dyrektorem jednej ze szczecińskich szkół. W radzie miasta zasiada pierwszą kadencję, czyli nieco ponad pół roku, licząc od wyborów w październiku 2018 roku.

Wciąż nie wiadomo, kto obejmie po Wilkockim fotel przewodniczącego rady. Po tym, jak policja zatrzymała go na jeździe po pijanemu, radny złożył mandat. Można domniemywać, że jego następca będzie również z klubu Bezpartyjnych. To część większej koalicyjnej układanki, gdy Bezpartyjni rządzą w mieście z poparciem Koalicji Obywatelskiej. Z kolei w sejmiku Bezpartyjni popierają marszałka z PO.
Relacja Andrzeja Kutysa

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty