Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Większość powiatów na Pomorzu Zachodnim podliczyła już wszystkie głosy. Tak jest m.in. w Policach, Goleniowie, Choszcznie i Myśliborzu.
W Policach więcej głosów zdobył Rafał Trzaskowski. Natomiast w Goleniowie, Choszcznie i Myśliborzu, największe poparcie otrzymał Andrzej Duda. Głosy podliczone są już też w Drawsku Pomorskim, Świdwinie, Białogardzie. Tam też wygrywa Andrzej Duda.

Na Pomorzu Zachodnim głosy podliczyło już blisko 90% komisji. Mimo, że Andrzej Duda wygrywa w większości powiatów to w całym województwie więcej głosów uzyskał Rafał Trzaskowski.

Na razie niewielką przewagę zapewniają mu duże miasta: Szczecin i Koszalin. Jak dotąd prezydent Warszawy zdobył 37% głosów, niespełna 2% mniej ma ubiegający się o reelekcje prezydent RP.

Dodaj komentarz 6 komentarzy

Zachodniopomorskie i Lubuskie to zacofane i prowincjonalne regiony, które stworzyła komuna, niestety taka prawda. Widać to na każdym kroku.
Zwłaszcza widać to po tym, że ludzie głosują na komunistyczne marionetki z mafii politycznych, nie liczy się program, oraz czy to co się obiecuje jest w obrębie kompetencji funkcji o którą się kandydat ubiega, tylko partia, partia tak chce i daje kupiony sondaż, a ludzie głosują, bo uważają że nie ma innego wyboru, cały czas w Polsce trwa PZPR 2.0
A może wyższa inteligencja i większa otwartość niż zacofany, zabobonny wschód kraju?
Tak, zwłaszcza to widać w miasteczkach i wsiach, które wyglądają jak katastrofa. Sam Szczecin wygląda jak katastrofa, Białystok czy Lublin już lepiej wygląda a wszystko to w miarę jest ok w Szczecinie to jest poniemieckie.
Prezydent Duda ignorował Szczecin, na uroczystości podpisania Porozumień Szczecińskich nie przyjechał ale a Gdańsku i Jastrzębiu był, czym przyczynił się do ciągłego zafałszowywania historii odnośnie roli Szczecina ww Wydarzeniach Sierpniowych, także nie przybył na uroczystości forsowania Odry do Siekierek, ale na wyzwolenie jakiegoś miasta w Belgi pojechał, a przecież dla Polski dużo ważniejsza jest rocznica forsowania Odry.
To wyjedź do tego Białegostoku. Ktoś Cię tu trzyma? Jak masz obrażać mieszkańców Szczczecina to po co Ty tu jesteś? Nie identyfikuj się też z osobami, które walczyły w komunie o wolność. Tak tak to takie miasta jak Szczecin, Gdańsk walczyły. O Białymstoku nic mi nie wiadomo. I to są te komuchy? Gdańszczanie, Szczecinianie? Wrocławianie? Poznaniacy?

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty