Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. twitter.com/prezydentpl
Fot. twitter.com/prezydentpl
Prezydent Andrzej Duda oświadczył, że chciałby być patronem wielkiej koalicji polskich spraw.
Zdaniem ubiegającego się o reelekcję prezydenta, taka koalicja powinna chronić najważniejsze polskie wartości: rodzinę, honor, ambicję i historię. Andrzej Duda dziękował liderom Zjednoczonej Prawicy za politykę prowadzoną przez pięć ostatnich lat.

Prezydent zaprosił na spotkanie po 12 lipca polityków PSL-u, Koalicji Polskiej i Konfederacji. Podkreślał, że Polsce potrzeba spokojnej i stabilnej polityki oraz współdziałania na rzecz tworzenia rozwiązań, które będą pomagały między innymi rodzinom i gospodarce.

- Proszę, byśmy postarali się znaleźć to wspólne miejsce, w którym razem będziemy mogli się spotkać i prowadzić polskie sprawy - mówił prezydent.

Andrzej Duda zapraszał do współpracy w sprawach najważniejszych, jak mówił, "w szerokiej koalicji polskich spraw, która dba o najważniejsze wartości i która w sprawach pozostałych umie usiąść do stołu i uzgodnić stanowiska".

Prezydent powiedział, że Polacy oczekują konsekwentnych i stabilnych działań, powrotu do normalności sprzed pandemii koronawirusa. Dziękował liderom Zjednoczonej Prawicy za politykę prowadzoną przez pięć ostatnich lat.
Relacja Sylwii Białek (IAR).

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty